Hakkımızda

Hakkımızda

GreenBlue fabrikası 08 Ağostus 2022 tarihinde Van’ın Edremit ilçesinde kurulmuştur. Tesisimizde SCR’li araçlar için NOx indirgeyici Üre çözeltisi  üretimi yapılmaktadır.

GreenBlue  çevre dostu ve sürdürülebilir bir gelecek  için, daha temiz bir dünya vizyonunu hedefler. Kuruluşumuz, çevresel bilincin arttığı ve temiz enerjiye olan talebin hızla yükseldiği bir dönemde doğdu.

Amacımız, dizel araçların egzoz emisyonlarını azaltarak hava kalitesini iyileştirmek, çevreyi korumak ve gelecekte daha sürdürülebilir bir dünya yaratmaya katkıda bulunmaktır. Bu amaç doğrultusunda,  Kaliteli Üre çözeltisi  üretimi yapıp müşterilerimize sunmaktayız.

 Müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunarken, aynı zamanda sürdürülebilirlik, verimlilik ve çevresel etik değerlerine bağlı kalıyoruz.

Ekibimiz,  mühendisler ve yenilikçi düşünce liderlerinden oluşurken, müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktayız.

GreenBlue olarak, temiz hava ve temiz bir gelecek hayalini paylaşıyoruz. Müşterilerimize ve dünyamıza değer katmaktan gurur duyuyoruz ve bu vizyonla ilerlemeye devam ediyoruz.

Bize aşağıda bulunan iletişim bilgilerimiz ile ulaşabilirsiniz...

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ADRES :

Süphan Mahallesi Yenikent Sk. No:2 Edremit/VAN

TEKLİF AL

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz...